akirich_pcroom (akirich_pcroom) wrote,
akirich_pcroom
akirich_pcroom

Ну и слоупоки...

В этом году услугу переноса номера к другому мобильному оператору можно уже не ждать. Вырезка от МТС TODAY под катом.

Нацкомісія з регулювання зв’язку та інформатизації затвердила порядок надання послуг з перенесення абонентських номерів (MNP), погоджений з Держслужбою спецзв’язку, АМКУ і Держрегуляторною службою, пише «Новий час».

Щоб змінити оператора і зберегти звичний номер, абоненту потрібно буде звернутися з письмовоюзаявою до пункту обслуговування абонентів або заповнити анкету на сайті оператора.

Також комісія внесла відповідні поправки до Основних вимог за договором про надання телекомпослуг. Обидва документи відправлені до Мін’юсту на реєстрацію і наберуть чинності після публікації.

Практичне надання послуги перенесення номера буде можливим після створення Українським державним центром радіочастот спеціальної бази даних і підключення до неї операторів телекомунікацій. (Шо, опять!? Еще одна база ISSID - прим. ред.) Голова НКРЗІ Олександр Животовський раніше говорив, що MNP запустять з 1 січня 2016 року. Директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку УДЦР Вікторія Трощенко сьогодні повідомила, що впровадження послуги відбудеться в 2016 році, але не уточнила дату.

MNP спочатку планувалося запровадити ще наприкінці 2013 року (сами знаете, какие события сорвали сроки - прим. ред.), потім – 1 липня 2014 року. Планувалося, що для її активації потрібно буде лише відправити SMS або заповнити заявку на сайті «приймального» оператора. (как в нормальных сетях
с мнп, вроде США, РФ или Китае - прим.ред.)Після цього переведення абонента має бути здійснено протягом доби з моменту реєстрації заяви. Послуга мала бути безплатною. (Т.е. уже не будет?)

Такі правила викликали протест у операторів. По-перше, вони зажадали ввести плату за збереження номера. (Кто? "Погибающий" астелит? - прим.ред.) Також вони вимагали збільшити термін здійснення перенесення і ввести норму про те, що замовлення оформляється за допомогою тільки письмової заяви. (Плюсую - перевод из сети в сеть должен быть документально оформлен, иначе "попрыгунчиков" не избежать.)

Subscribe

promo akirich_pcroom september 1, 2013 01:18
Buy for 10 tokens
Размещайте рекламу в промо по уникально низким ставкам! Правила размещения промо в моем ЖЖ. Даже несмотря на непостоянство показов в данном журнале действуют ограничения по тематике промоутируемых материалов. Рекламируемый материал должен содержать материалы подходящие для группы 12+.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments