akirich_pcroom (akirich_pcroom) wrote,
akirich_pcroom
akirich_pcroom

Про музику

Оригинал взят у falkoner в Про музику

потертости, шероховатости
щетина, грубая ласка.
тоскует по нежности
и небрежной беседе
маска - всего лишь его прикрытие.
а внутри ничего ничего нет.

Pur:Pur
2
Український Інді-поп гурт з міста Харків. Швидко став популярним завдяки активному поширенню своїх записів мережею інтернет через різноманітні соціальні мережі. Починався як акустичне тріо з філософією «мінімум засобів — максимум різноманітного звучання», та вже другий альбом відійшов від цієї філософії, ставши полем для експериментів.

Заснована в лютому 2008 року. Саме тоді Ната Сміріна та Євген Жебко виклали на YouTube своє перше відео, записане вдома одним кадром. Його оцінили не тільки користувачі мережі, а й організатори фестивалю «ВДОХ», на сцені якого музиканти виступили вже з гітаристом Стасом Кононовим. Цим же складом вони відіграли на фестивалях «Мамакабо», «Джаз-Коктебель», «NonStopMediа», а також на масштабній арт-події України «Гоголь-фест».

14 лютого 2010 музиканти виклали для вільного скачування дебютний альбом «Pure», а в червні того ж року записали студійний міні-альбом «Understandable». На відміну від попереднього англомовного релізу, тут зібрані пісні російською та українською мовами. Звучання ж оновлено басом, барабанами і навіть скрипковим квартетом.
1

Влітку 2010 року музиканти повним складом відіграли перший повноцінний сет на фестивалях «Усадьба-джаз» і «Імпульс». Але і від акустичного тріо вирішили не відмовлятися. Тепер в одній групі два склади і два різних репертуару, різні і нероздільні, як інь та янь, як Pur і Pur.

Кожен виступ «Pur: Pur» - це маленький спектакль з дуже ніжною і тендітною, але дуже переконливою актрисою, яку підтримують надійні чоловіки-музиканти. Ната співає російською, українською та, звичайно ж, англійською, у неї
відмінна вимова, а голос, як калейдоскоп, видає все нові і нові візерунки.
4

20 вересня 2011 року гурт виклав у мережі інтернет свій третій міні-альбом - Papercuts, до якого увійшли пісні, записані у розширеному складі гурту. На підтримку альбому було знято кліп на пісню «Stay».

1 січня 2013 року гурт виклав в інтернеті свій новий альбом, який отримав назву «Nevertheless» і складається з 9ти пісень англійською мовою.Дискографія

2010 — Pure
2010 — Understandable
2011 — Papercuts
2013 — Nevertheless

Склад:
Основний склад

Ната Сміріна — вокал, автор пісень
Євген Жебко — гітара
Станіслав Кононов — гітара

Сесійні музиканти

Іван Кондратов — бас-гітара
Дмитро Зінченко — перкуссія, барабани

purpur
3
Tags: репост
Subscribe

promo akirich_pcroom september 1, 2013 01:18
Buy for 10 tokens
Размещайте рекламу в промо по уникально низким ставкам! Правила размещения промо в моем ЖЖ. Даже несмотря на непостоянство показов в данном журнале действуют ограничения по тематике промоутируемых материалов. Рекламируемый материал должен содержать материалы подходящие для группы 12+.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments