akirich_pcroom (akirich_pcroom) wrote,
akirich_pcroom
akirich_pcroom

Тот самый случай, когда только смотрят на карту, и никак не смотрят на место.

Студенти зруйнували і спалили паркан для огородження ділянки під будівництво у сквері КПІ

Позавчора на території скверу напроти 12-го корпусу КПІ (Поляна) розпочалося встановлення паркану для огородження ділянки під будівництво.

Як повідомляє сайт Studsvoboda.org.ua, паркан на поляні КПІ був зруйнований, а пізніше і спалений, групою з декількох десятків молодиків близько 23:15.

Всі знають Поляну як улюблене місце відпочинку КПІшників, де святкують визначні дати, просто веселяться, де кожного року гучно проходить дні факультетів. Цю територію хочуть забрати в студентів. За словами джерела, там планують звести ще одну кафешку – вирубити дерева і знищити газон.

На ділянці, що знаходиться напроти входу у підземний перехід, знаходилися лише будівельники, які не в курсі про призначення ділянки – їхнє завдання просто встановити паркан. Прораба не було, а з ним і документів. Проте після проведення невеликого розслідування вияснилось, що генеральним підрядником будівництва виступає другий трест ПАТ ХК “Київміськбуд”. Замовник паркану – КП “Київпастранс”. З певних джерел відомо, що на ділянці будуть будувати кафе та(або) МакДональдс. Відповідно до земельних актів, саме ця невелика ділянка була відчужена Київрадою і на поточний момент не є у підпорядкуванні КПІ.

http://novaukraina.org/news/urn:news:1DB5BCB

avreliy2k, было дело?
Харьковчане, а где по вашему может начаться беспорядочная застройка?
Tags: новости
Subscribe

promo akirich_pcroom september 1, 2013 01:18
Buy for 10 tokens
Размещайте рекламу в промо по уникально низким ставкам! Правила размещения промо в моем ЖЖ. Даже несмотря на непостоянство показов в данном журнале действуют ограничения по тематике промоутируемых материалов. Рекламируемый материал должен содержать материалы подходящие для группы 12+.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments