akirich_pcroom (akirich_pcroom) wrote,
akirich_pcroom
akirich_pcroom

PCROOM. 3mob сообщил о результатах первых двух месяцах работы сети.

Из прессрелиза:

За перші два місяці 2013 року абоненти ТриМоб згенерували 1,4 Пбайт Інтернет-трафіка, що суттєво перевищує середньомісячні показники минулого року. При цьому у лютому в середньому кожен абонент ТриМоб спожив майже 900 Мбайт трафіка, що більш ніж на 25% перевищує показники грудня 2012 року, та є найвищим показником на ринку мобільного Інтернету в цілому. У січні ТриМоб запустив новий тарифний план «ОГО!Мобільний Ультра», який швидко набирає популярності. (правда, по смыслу он лишь жителям частного сектора больших городов и зажиточным таксистам).

Загалом, на початок березня, абонентська база ТриМоб нараховує 839 тисяч користувачів. (т.е. спад) Корекція кількості абонентів у 2013 році пов’язана з дотриманням компанією прозорих методик обліку абонентської бази. У зв’язку зі зміною методики системи обліку активного абонента мобільного зв’язку на початку 2013 року було проведено плановий аудит абонентської бази. За його результатами, ТриМоб виключив з абонбази абонентів передплаченої форми обслуговування, які не користувалися послугами більше року.

Зазначимо, що вже з початку року абонентська база ТриМоб продовжує щомісячне стабільне зростання, у лютому - на 11 тисяч нових абонентів. (всего-то)

А 3G покрытие как не росло в регионы, так и не растет. Очень жаль.
Tags: pcroom
Subscribe

promo akirich_pcroom september 1, 2013 01:18
Buy for 10 tokens
Размещайте рекламу в промо по уникально низким ставкам! Правила размещения промо в моем ЖЖ. Даже несмотря на непостоянство показов в данном журнале действуют ограничения по тематике промоутируемых материалов. Рекламируемый материал должен содержать материалы подходящие для группы 12+.…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments